Siber Kültür ve Sosyalizim..

Tarih : 31.01.2012 09:01    Kategori : Sosyal Mühendislik

          S.A. kardeşlerim Yine farklı bir konu ile monitorlerinizde olmaktan cok mutluyum bazen klavyenin karşına geçtiğimde kelimler beynimde parmaklarımın ucuna o kadar seri bir şekilde dökülüyorki işte o an kendimden bile korkar oluyorum neden bilmiyorum çünkü o an tüm bağlantılarımı koparıyor ve tamamen kendim siber net alemi içerisinde kaybediyorum..

Devamını Oku


İçinizde ki siz..

Tarih : 31.01.2012 09:00    Kategori : Sosyal Mühendislik

            S.A. arkadaşlar .. Uzun zamandır makaleler ile aranızda yoktum ancak bu zaman içerisinde tabii ki boş durmadık ve oturdum ve size düşündürücü bir makale yazmaya karar verdim bu sabah ve adıda içimizde ki siz olsun dedim neden mi ?? Şimdi uzun zamandır yaptığım en güzel olaylardan bir tanesi de bölümlerde ki dikkatimi çeken makaleleri okumak oldu öyle ki birbirinden güzel bilgi kaynağı olan cw de hemen hemen her şey bulmak mümkün yani sizler ne istediğinizi bilmeniz oldukça önem teşkil etmekte.

Devamını Oku


Sosyal mühendislik de sql mantığı

Tarih : 31.01.2012 09:00    Kategori : Sosyal Mühendislik

           S.A. kardeşlerim … Öncelikle ileri sosyal mühendislik kavramlarından ileri insan psikolojisi ve duygusal zeka dan bahsetmek istiyorum izin verirseniz gerçi gerekli aramalr yapıldığında gerçekten nette birçok bu konu ile alakalı bir çok makale bulabilirsiniz sevgili kardeşlerim ancak burada bahsi geçen bu makalelerden farklı olarak bu duygusal zekayı bizler sosyal mühendislik de nasıl kullanabiliriz buna bakacağız inşAllah. Şimdi ; Hayat yüksek zekalı ama başarısız insanlarla doludur. Bu kişiler zekaları yüksek olmasına rağmen, gerektiği yerde gerektiği gibi davranmamış ve hayatta kaybetmişlerdir. Örneğin, zekalarını sadece toplumu yermek için kullanmış veya her şeyi küçümsediklerinden ya da basit gördüklerinden, uğraşmaya değer bulmamışlar, böylece sıradan insanların vardıkları beceri ve başarı düzeyine ulaşamamışlardır.

Devamını Oku